Společnost Vltava Yacht se pod vedením jednoho z nejzkušenějších českých jachtařů Igora Piňose již 20 let profesionálně zabývá pronájmem a prodejem námořních jachet po celém světě. Zajišťujeme také praktické i teoretické kapitánské kurzy a zkoušky. Naší specialitou jsou dálkové přeplavby jachet a plavby na míru v exotických destinacích jako Antarktida, Norsko, Malé Antily, Chile, Azory či Tahiti a Vanuatu.

Aktuálně

Novinka v pojištění

Získali jsme zastoupení Evropské pojišťovací centrály EIS v Berlíně. Nabízíme širokou paletu jednotlivých pojištění a pojišťovacích balíčků jako pojištění lodí od říčních až po megajachty, dále celou řadu jednotlivých pojištění a baličků pro skippery i posádky, pokrývajících jak odpovědnost skipperů, pojištění kauce, pojištění storna zájezdu, pojištění proti úpadku agentury nebo charterové firmy.

Nové termíny teoretických kurzů

Na leden 2017 jsme vypsali nové termíny teoretických kurzů. Více informací naleznete zde.

Nové dálkové plavby

Dvě posádky týmu Piňos Yachting se právě vydaly na dobrodružné přeplavby. Jedna loď míří z Malajsie na Seychelly a druhá z Francie do Karibiku. Držíme palce!

Novinky

Náš exluzivní rejdařský partner Kiriaclouis otvírá pro letošní sezónu novou základnu na Korsice! 

Při této příležitosti nabízíme na všechny chartery na Korsice pro sezónu 2016 slevu 20 %. 

Zabookujte si svůj charter na Korsice co nejdříve, termíny se rychle plní! 

Celý článek

„Na profesionály si nemusíme hrát,
protože my jsme profesionálové.“

— Igor Piňos, kapitán

Nabízíme

Rudder

Kapitánské zkoušky

Zkoušky pro plachetnice i motorové lodě.

Yacht

Prodej lodí

Autorizovaný prodej značek Bavaria, Dufour, Bénéteau, Janneau, Lagoon a dalších. Financování z charteru se zaručeným výnosem.

Compass

Pronájem jachet

Organizace regat, teambuilding, dálkové oceánské plavby, exotické expedice.

Kiriacoulis Logo
Jsme oficiálním zástupcem
rejdařství Kiriacoulis

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací naleznete zde